K223Z15Y5VF53H5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K223Z15Y5VF53H5
JLCPCB Part #
C1626066
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 22nF 50V 5mm Y5V 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS