Y407610K2000T9W
MFR.Part #
Y407610K2000T9W
JLCPCB Part #
C4182967
Description
-55℃~+150℃ 10.2kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS