MCA12060F2611BP100
MFR.Part #
MCA12060F2611BP100
JLCPCB Part #
C4202679
Description
-55℃~+125℃ 2.61kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS