Y162825R0000B9R
MFR.Part #
Y162825R0000B9R
JLCPCB Part #
C4286233
Description
-55℃~+150℃ 25Ω 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS