MCA12060D2211BP100
MFR.Part #
MCA12060D2211BP100
JLCPCB Part #
C1718600
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS