MCA12060D9310BP500
MFR.Part #
MCA12060D9310BP500
JLCPCB Part #
C3932849
Description
-55℃~+125℃ 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS