RN55E2493FBSL
MFR.Part #
RN55E2493FBSL
JLCPCB Part #
C1426498
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors