MCA12060D9319BP500
MFR.Part #
MCA12060D9319BP500
JLCPCB Part #
C4146215
Description
-55℃~+125℃ 250mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS