Y40235R00000F9W
MFR.Part #
Y40235R00000F9W
JLCPCB Part #
C4038404
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS