MCA12060D6041BP500
MFR.Part #
MCA12060D6041BP500
JLCPCB Part #
C1711771
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS