MCA12060D2942BP500
MFR.Part #
MCA12060D2942BP500
JLCPCB Part #
C1711927
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS