RN70C1001FRE6
MFR.Part #
RN70C1001FRE6
JLCPCB Part #
C1800215
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors