MCA12060D1789DP500
MFR.Part #
MCA12060D1789DP500
JLCPCB Part #
C1699336
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS