MBA02040C6341FRP00
MFR.Part #
MBA02040C6341FRP00
JLCPCB Part #
C1754242
Description
-55℃~+155℃ 400mW 6.34kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS