MCA12060D1051BP100
MFR.Part #
MCA12060D1051BP100
JLCPCB Part #
C1717708
Description
-55℃~+125℃ 1.05kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS