MBA02040C3001FRP00
MFR.Part #
MBA02040C3001FRP00
JLCPCB Part #
C3397916
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS