MBA02040E1003BC100
MFR.Part #
MBA02040E1003BC100
JLCPCB Part #
C1405177
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS