Y1636750R000B0W
MFR.Part #
Y1636750R000B0W
JLCPCB Part #
C4335322
Description
-55℃~+150℃ 100mW 750Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount