MAZ40K828T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAZ40K828T
JLCPCB Part #
C1495983
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 40.828kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS