Y0075220R000T0L
MFR.Part #
Y0075220R000T0L
JLCPCB Part #
C1464349
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors