FRN200SJR47
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FRN200SJR47
JLCPCB Part #
C3540824
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2W 470mΩ Thin Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS