Y000713R0000C9L
MFR.Part #
Y000713R0000C9L
JLCPCB Part #
C1464460
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 600mW ±0.25% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS