MAY145R00F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAY145R00F
JLCPCB Part #
C1481760
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 145Ω 300mW ±1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS