MAX93K800B
MFR.Part #
MAX93K800B
JLCPCB Part #
C1487871
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 93.8kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS