H422R6BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H422R6BYA
JLCPCB Part #
C1411540
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS