MAX89K800B
MFR.Part #
MAX89K800B
JLCPCB Part #
C1489152
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 89.8kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS