MAX35K700D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX35K700D
Description
-65℃~+175℃ 300mW 35.7kΩ ±0.5% ±5ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS