MAX3K5700D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX3K5700D
JLCPCB Part #
C1482263
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 3.57kΩ 300mW ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS