MAX23K400D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX23K400D
JLCPCB Part #
C1482087
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 23.4kΩ 300mW ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS