BFC233913223
MFR.Part #
BFC233913223
JLCPCB Part #
C6514393
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 22nF 310V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS