MAL250117332E3
MFR.Part #
MAL250117332E3
JLCPCB Part #
C3814907
Package
Bolt,D65xL105.8mm
Description
-40℃~+85℃ 105.8mm 16.8A@10kHz 28.5mm 3300uF 450V 5000hrs@85℃ 55mΩ@100Hz 65mm ±20% 螺栓,D65xL105.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS