EKMH401VSN102MA80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH401VSN102MA80U
JLCPCB Part #
C3721346
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 249mΩ@120Hz 3.01A@120Hz 35mm 400V 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS