RNC55J1103BRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J1103BRB14
JLCPCB Part #
C3551426
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors