MAL225989121E3
MFR.Part #
MAL225989121E3
JLCPCB Part #
C3724233
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.16A@100Hz 1.2Ω@100Hz 10mm 120uF 27mm 3000hrs@105℃ 35mm 500V ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS