RNC55H7590BRRE7
MFR.Part #
RNC55H7590BRRE7
JLCPCB Part #
C3397300
Description
-65℃~+175℃ 125mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors