MAL225982821E3
MFR.Part #
MAL225982821E3
JLCPCB Part #
C3721463
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 25mm 3000hrs@105℃ 4.485A@10kHz 47mm 820uF 90mΩ ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS