V15P45S-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15P45S-M3/86A
JLCPCB Part #
C7374710
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.5mA@45V 15A 210A 45V 580mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS