B43513A4397M000
MFR.Part #
B43513A4397M000
JLCPCB Part #
C3721287
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 2.57A@100Hz 22.5mm 350V 35mm 390uF 42mm ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS