MAL225959221E3
MFR.Part #
MAL225959221E3
JLCPCB Part #
C3724945
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 1.64A@100Hz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 47mm 500V 610mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS