500D685M250DC2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
500D685M250DC2A
JLCPCB Part #
C1605347
Package
Plugin,D9.5xL20.5mm
Description
-40℃~+85℃ 20.5mm 2000hrs@85℃ 250V 6.8uF 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL20.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded