B43640E5477M000
MFR.Part #
B43640E5477M000
JLCPCB Part #
C3721640
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 1.94A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 450V 470uF 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS