MAL225956271E3
MFR.Part #
MAL225956271E3
JLCPCB Part #
C3721840
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1.64A@100Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 490mΩ@100Hz 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS