MAL215757151E3
MFR.Part #
MAL215757151E3
JLCPCB Part #
C1500491
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.32A@120Hz 1.3Ω@100Hz 10mm 150uF 30mm 32mm 450V 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS