MAL225923182E3
MFR.Part #
MAL225923182E3
JLCPCB Part #
C3721692
Package
Plugin,D35xL57mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 250V 3000hrs@105℃ 35mm 4.42A@100Hz 57mm 80mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS