MAL225963182E3
MFR.Part #
MAL225963182E3
JLCPCB Part #
C3722124
Package
Plugin,D35xL57mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 250V 3000hrs@105℃ 35mm 4.42A@100Hz 57mm ±20% 插件,D35xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS