MAL225919181E3
MFR.Part #
MAL225919181E3
JLCPCB Part #
C3725335
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180uF 2.22A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm 37mm 500V 540mΩ ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS