380LQ102M250K032
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LQ102M250K032
JLCPCB Part #
C6681605
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 3.32A@120Hz 30mm 37mm ±20% Plugin,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS