MAL225916121E3
MFR.Part #
MAL225916121E3
JLCPCB Part #
C3724977
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.395A@10kHz 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 32mm 400V 780mΩ ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS