MAL225917121E3
MFR.Part #
MAL225917121E3
JLCPCB Part #
C3723447
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 37mm 450V 990mA@100Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS