MAL225753471E3
MFR.Part #
MAL225753471E3
JLCPCB Part #
C3725163
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22mm 250V 260mΩ@100Hz 3.038A@10kHz 42mm 470uF 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS